ENA POPOV FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ENA POPOV FORUM

Dobrodošli na jedini forum Ene Popov! Registrujte se i uživajte!
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 "Prvo od mene"

Ići dole 
AutorPoruka
Marty
Admin
Marty


Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.07.2009
Godina : 37

"Prvo od mene" Empty
PočaljiNaslov: "Prvo od mene"   "Prvo od mene" EmptyPon Avg 03, 2009 4:59 pm

Kako vam se sviđe Enin prvenac?
Dobre su joj pesme. Najviše mi se sviđaju "Uči sam da zaspiš", "Prvo od mene", "Naivna". Čini mi se da album nije baš najbolje prošao. To je ponajviše zbog odugovlačenjem od strane Granda. Trebalo je da izadje krajem 2007, pa zatim je bio najaljivan za početak 2008, a na kraju je izašao tek juna , kada Ena nije bila u žiži javnosti kao 2007. Razlog tome je možda i ne baš najbolji marketing. Svi albumi koji su se pojavili u tom periodu, nisu naišli na dobar prijem. Nikola Rokvić je imao kvalitetan album , ali nije postigao uspeh kao sa prethodnim, kao i Tanja Savić, Saša Matić.
Ja bih iskreno volela da Ena peva malo drugačiju vrstu muzike, jer u ovoj muzici ne može prezentovati svoje vokalne kvalitete na pravi način. Nedostaje na ovom albumu jedna prava pop balada. Nadam se da ćemo čuti uskoro neku baladicu od nje i da time zapuši usta svim onima koji su ubedjeni da ona ne zna da peva. Prava prilika za to je "Grand" festival.
Nazad na vrh Ići dole
https://enapopov.forumsr.net
 
"Prvo od mene"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prvo od mene

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENA POPOV FORUM :: Ena Popov :: Opšta diskusija o Eni-
Skoči na: