ENA POPOV FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ENA POPOV FORUM

Dobrodošli na jedini forum Ene Popov! Registrujte se i uživajte!
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 serije.....

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
sammy_zlatnik

sammy_zlatnik


Broj poruka : 16
Datum upisa : 04.08.2009
Godina : 28
Lokacija : Music,Tanja i Aleksandra..my life..<3

serije..... Empty
PočaljiNaslov: serije.....   serije..... EmptyUto Avg 04, 2009 12:00 pm

najdraza??
Nazad na vrh Ići dole
http://tanja-savic.forumotion.net/forum.htm
Marty
Admin
Marty


Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.07.2009
Godina : 37

serije..... Empty
PočaljiNaslov: Re: serije.....   serije..... EmptySre Avg 05, 2009 8:00 pm

Ima ih dosta. Kad sam bila mala veoma sam volela seriju Beverli Hils. Šteta što nema reprize, baš bih volela da se prisetim te fenomenalne serije. Od stranih serija još bih izdvojila Prijatelje, zatim volela sam Trposku vrelinu, Čuvare plaže, Nestašne godine. Od domaćih Srećni ljudi, Bolji život, Porodično blago, Vruć vetar, Ljubav na seoski način, Ranjeni orao. Naravno tu su nezaobilazne i latinoameričke serije. Najomiljenija od njih mi je Ružna Leti, koja se razlikuje od svih ostalih. Smejala sam se do suza kad sam je gledala. Žao mi je što nisam bila u mogućnosti da odgledam dve poslednje epizode. Spomenula bih i Rubi, a naravno ostala mi je u sećanju i Kasandra. Ali kad bih morala da izaberem od svih jednu to bi bila serija Srećni ljudi, jer me ona podseća na prelepe dane detinjstva. Jedva sam čekala da dođe nedelja uveče i da sa svojim najmilijima odgledam svoju omiljenu seriju. Neću više pisati o Srećnim ljudima. Uhvati me neka nostalgija za tim vremenom Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
https://enapopov.forumsr.net
 
serije.....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENA POPOV FORUM :: Ostalo :: Televizija-
Skoči na: